MK-instalacje

O nas

Kim jesteśmy?

Ekipą gotową do pracy przy różnych projektach na terenie całej Polski.

Współpracujemy razem od kilku lat, a praca ta pozwoliła nam poznać siebie, swoje umiejętności i co ważne różnice w doświadczeniach z instalacjami, dzięki czemu uzupełniamy swoją wiedzę, a nie powielamy te same przyzwyczajenia.

Wszystkie projekty są dla nas nietypowym i indywidualnym zadaniem. Swoją pracę staramy się dostosować do wymagań domowników, ponieważ każdy dom jest inny, a nawet jeśli budynki są podobne do siebie, to domownicy mogą mieć inne wymagania i oczekiwania, co sprawia, że identyczne domy mają diametralnie rożne systemy i instalacje w środku.

Każdą powierzoną nam inwestycję traktujemy bardzo poważnie, przygotowujemy się do niej od strony teoretycznej, projektowej jak i praktycznej, starając się przy tym doradzić Inwestorowi, które rozwiązania będą najtrafniejsze. Zawsze staramy się wykonywać instalacje i oferować urządzenia znane nam i sprawdzone lub/i uznane na naszym rynku jako dobre jakościowo i niezawodne. Mamy doświadczenie zarówno w instalacjach w domkach jednorodzinnych, pensjonatach, lokalach użytkowych jak i niedużych budynkach deweloperskich/ wielomieszkaniowych. Dlatego nie boimy się żadnych wyzwań.

Nastawiamy się na oferowanie rozwiązań optymalnych dla każdej inwestycji pod wieloma względami, gdyż wbrew pozorom najdroższe i mocno rozbudowane systemy nie zawsze są najlepsze dla danego budynku.

Jeżeli macie pytania lub instalacje do wykonania, jeżeli nie możecie zdecydować się na konkretne rozwiązania lub macie mętlik w głowie od nadmiary rozwiązań dostępnych na rynku to czekamy na kontakt. Na pewno pomożemy rozwiać wątpliwości, zawęzić poszukiwania czy nawet, co czasami jest najtrudniejsze, zdecydować się na konkretne rozwiązania.

Exit mobile version